<<  Firma Profili  >>
 

ECEM HALI YIKAMA; Konya'da halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama ile perde yıkama hizmeti vermektedir.  En önemli düsturumuz hijyendir. Firma olarak amacımız, temiz ve hijyenik halı yıkama hizmeti vermektir. Memnuniyeti Politikamız % 100 Müşteri memnuniyetidir.

 

Güvenilir halı yıkama firması olma ilkesiyle hareket eden firmamız, kalite ve güvenilirliği kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ecem Halı Yıkama;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama ve perde yıkama taleplerine başarıyla cevap vermiştir. Gelecekte de kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Halı yıkama işi profesyonellik, titizlik ve önemli ekipman ister. Merdiven altı halı yıkama işi, halı yıkama değildir. Halılarınızı verdiğiniz firmayı tanımak hakkınızdır. Bu duruma önem vermenizi tavsiye ederiz.


Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonu ;

Müşterilerimize halı yıkama ile ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.